Prezantohu ne forum*dredhza-sh*

Shko poshtė

Prezantohu ne forum*dredhza-sh*

Mesazh  Admin prej Fri Nov 16, 2007 8:12 am

Arrow dredhza-sh

Rregullat:

First: Forumi dredhza-sh nuk eshte forum hacking por eshte forum per teknologji informative edhe cdo postim qe ka te beje me hack atehere do te fshihet dhe do ti behet me dije antarit, nese vazhdon prap me postime hack ateher stafi do te marre masa.
Gjuha Gjuha kryesore ne ketė forum eshte SHQIP, gjithashtu eshte e lejuar dhe gjuha angleze gjuhėt e tjera do tė lejohen vetėm nė rastet kur shprehin:
a) thėnie apo batuta
b) terma apo fjalė qė nuk kanė pėrkthime nė gjuhėn shqipe
c) artikuj ose shkrime me referencat pėrkatėse.
Ndalohet rreptėsisht postimet qė kanė pėr qėllim tė shajnė me fjalė ofenduese drejtpėrdrejt njė antar tė ketij forumi.
Ndalohen postimet me pėrmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje nė faqe tė tilla). Postimet duhet ti pėrkasin temės pėrkatėse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti pėrkasin kategorisė pėrkatėse. Nė rast tė kundėrt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do tė transferohet.
Ndalohet rreptėsisht pėrmbytja (flood) me mesazhe nė kete forum. Si e tillė konsiderohen, postimi i tė njėjtit postim ose temė mė shumė se dy herė.
Gjithashtu temat e njėjta do tė fshihen duke pėrdorur si kriter vjetėrsinė e temės. Postimet e temės sė re do ti ngjiten asaj sė vjetėr, sipas vendimit qė do tė marri stafi.
Ēdo postim konsiderohet pronė e ketij forumi dhe si e tillė i perket ketij forumi tė vendos se ēdo bėhet me to. Nė rast se keni ndonjė koment personal pėr ndonjė postim, mund tė kontaktoni stafin. Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJĖ pėrgjegjėsi pėr temat e hapura nga anėtarė tė ndryshėm rreth opinioneve tė tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bėra janė KUNDĖR rregullores. _
Pėr ēdo link qė nuk ėshtė funksional dhe qė nuk tė dėrgon nė destinacionin e caktuar siq ėshtė dhėnė pėrshkrimi i tij, atėherė pėrdorni butonin raporto . Lidhur me pėrdorimin e kėtij butoni, mund tė gjeni info kėtu!
Pėr ēdo postim tė mėhershėm nėse ka diqka tė re ju do t’i editoni ato e jo tė postoni prap postim tė ri. Nėse do tė postoni postime tė reja me tė njejtėn tematikė atėherė njė postim i kėtill do tė numėrohet si spam pėr forumin tonė!

Admin
Admin

Numri i postimeve : 0
Registration date : 16/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://dredhza-sh.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi